Od informacji do interakcji, czyli o użyteczności informacji prasowej

Od informacji do interakcji, czyli o użyteczności informacji prasowej

Opublikowany

Nowy, darmowy e-book Prowly, a w nim między innymi: 

  • - Wyniki badania użyteczności informacji prasowych przeprowadzonego wśród 200 dziennikarzy i 200 PR-owców pod koniec 2015 br.
  • Relacje dziennikarz - PR-owiec pod lupą ekspertów z branży
Oddajemy w Wasze ręce wyniki ankiety, która miała na celu zbadać użyteczność informacji prasowych wysyłanych przez PR-owców. Odpowiedzi speców od komunikacji skonfrontowaliśmy z opiniami dziennikarzy. Pełne rozbieżności, stały się dla nas pretekstem do szerszego spojrzenia na kwestię relacji dziennikarz – PR-owiec. Co je spaja? Co jest kluczem do sukcesu w tym względzie? Czego dziennikarze nie tolerują? Co takie relacje zabija?

Swoich komentarzy udzielili nam: Marcin Małecki (redaktor naczelny magazynu „Nowy Marketing”), Artur Maciorowski (redaktor prowa- dzący magazynu „Online Marketing Polska”), prof. nadzw. dr hab. Sławomir Gawroński (dziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecz- nych, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Rzeszów), Alicja Wysocka-Świtała (Partner & Head of Brand PR, Clue PR), Marcin Kuchno (doradca w Charyzma. Doradcy Komunikacji Biznesowej i organizator spotkań z cyklu „PR bez Krawatów”) oraz Krzysztof Bukowski (doradca PR i strategii komunikacyjnych, freelancer).
Czy wiesz, że większość dziennikarzy uważa Twoje wysyłki za masowe i niedopasowane do ich oczekiwań? Zmień to z naszym ebookiem!

Udostępnij

Powiązane artykuły

Jak zostać PR-owcem i nie zwariować?

Bycie PR-owcem to wcale niełatwy kawałek chleba. Na liście CareerCast’s 10 najbardziej stresujących zawodów wykonywanych na rynku amerykańskim Public Relations Executive uplasował się na szóstym miejscu. Więcej nerwów dostarczają m.in. takie profesje jak strażak, wojskowy czy pilot. Mimo to, chętnych do kariery w świecie komunikacji nie brakuje. Jak zacząć, osiągnąć sukces i nie zwariować? – dowiecie się z naszego premierowego e-booka.